LogMeIn Ignition

LogMeIn Ignition 3.3.2234

Kontroluj duży z małego

Zalety

  • Bezpieczne połączenie
  • Bezpośredni dostęp do struktury plików
  • Możliwość dostosowania jakości wyświetlanej grafiki
  • Jedna wersja dla iPhone i iPad

Wady

  • Komputer host musi być włączony i aktywny

Doskonały
9

LogMeIn Ignition to doskonała aplikacja do zdalnego sterowania komputerem z iPhone lub iPada. Pozwala ona na bezpośredni dostęp do struktury katalogów na dysku twardym, oraz korzystanie z graficznego interfejsu użytkownika. Jeśli potrzebujesz czasem połączyć się zdalnie z komputerem, LogMeIn Ignition na pewno spełni Twoje oczekiwania.

LogMeIn Ignition może łączyć się zarówno z komputerami PC, jak i Mac. Wymaga jednak, aby na danej maszynie był zainstalowany program LogMeIn Free oraz posiadania konta LogMeIn Free. Konfiguracja usługi jest banalnie prosta i wymaga jedynie podania naszego loginu oraz hasła. Niestety, aby się podłączyć, komputer host musi być włączony i aktywny (nie może być zahibernowany).

LogMeIn Ignition dosłownie przenosi nasz komputer na ekran iPhone/iPada. Po nawiązaniu połączenia, naszym oczom ukazuje się pulpit komputera hosta. Możemy z niego korzystać, tak jakby znajdował się przed nami. Oczywiście, przez wzgląd na rozmiar ekranu musimy zmierzyć się z pewnymi trudnościami, ale interfejs LogMeIn Ignition jest bardzo wygodny i intuicyjny.

W ustawieniach programu możemy wybrać jakość transmisji, dzięki czemu dostosujemy ją do prędkości używanego łącza. Jeśli nie potrzebujemy graficznego interfejsu, możemy za pomocą LogMeIn Ignition uzyskać bezpośredni dostęp do struktury katalogów na dysku twardym. Jeśli odpowiednio dobierzemy jakość transmisji, połączenie za pomocą LogMeIn Ignition działa bardzo płynnie.

Pomimo tego, że na rynku jest wiele darmowych aplikacji tego typu, LogMeIn Ignition to doskonały wybór dla osób wymagających przede wszystkim bezpieczeństwa. Dodatkowo otrzymujemy dużą funkcjonalność i wzorową wygodę obsługi.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na Iphone

Więcej
LogMeIn Ignition

Download

LogMeIn Ignition 3.3.2234

Opinie użytkowników o LogMeIn Ignition